Reklama

Nastolatka wyszła do kościoła i nie wróciła

14-latka zaginęła w drodze do kościoła. Wczoraj (20 bmm.) przed g. 16 wyszła na nabożeństwo. Policjanci odnaleźli ją 10 km od domu, w miejscowości Jadachy.

Nastolatka opuściła dom w Krzątkach (gm. Nowa Dęba) przed g. 16. Powiedziała domownikom, że idzie do kościoła. Długo nie wracała. W końcu o zaginięciu dziewczyny poinformowali miejscową policję jej opiekunowie. Ta, po intensywnych poszukiwaniach, prowadzonych również w okolicznych lasach, odnalazła 14-latkę dopiero po północy. Udało się ją namierzyć za  sprawą telefonu do opiekuna, który dziewczyna wykonała dzięki uprzejmości mieszkańca jednego z przypadkowych domów. Po kilkunastu minutach od połączenia znaleziono ją w miejscowości Jadachy. Pieszo pokonała 10 kilometrów. Szła przez las, ścieżkami wzdłuż torów kolejowych. Jak poinformowała KMP w Tarnobrzegu, odnaleziona szczęśliwie 14-latka trafiła na komisariat, a następnie została przekazana rodzinie.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zachwycony - niezalogowany 2016-03-21 12:37:42

    NIESAMOWITE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    leklerk - niezalogowany 2016-03-21 13:24:06

    ale że co ? ukradli ją? zagubiła się czy co panie redaktorze , jak pisać sensacje to do końca !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    HP - niezalogowany 2016-03-21 18:42:10

    Pewnie trenowała marsz na orientację albo modny survival.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama