Podczas interwencji przy młodych mieszkańcach Lubaczowa funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.
Najpierw na ul. Słowackiego w Lubaczowie policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok odrzucił foliowy woreczek. Była w nim marihuana.
Podczas przeszukania mieszkania 19-latka znaleziono haszysz, marihuanę i metamfetaminę oraz 4 młynki do rozdrabniania suszu.

Kilka godzin później na ul. Mickiewicza policjanci zatrzymali do kontroli osobowego fiata, którym podróżowało dwóch mężczyzn. 17-letni lubaczowianin miał przy sobie marihuanę, haszysz i metamfetaminę.
Posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3, a w przypadku ich znacznej ilość do lat 10.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze