W najbliższy weekend przemyski Rynek zmieni się w prawdziwy „Przystanek Przemyśl”. A to w związku z festiwalem „Natchnieni Bieszczadem”.
Będą to dwa dni wypełnione koncertami zespołów i artystów piosenki turystycznej, poetyckiej, folkowej oraz ludowej, prezentacjami produktów regionalnych, poezji, fotografii, rzeźby, rękodzieła, malarstwa oraz z różnorodnymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży. Dla aktywnych organizatorzy przygotowali spływy kajakowe doliną Sanu. Imprezę wzbogaci program ciekawych wycieczek krajoznawczo-przyrodniczych pokazujących niezwykłość i bogactwo historyczne miasta i okolic. W godzinach wieczornych na placu Niepodległości (lub w razie niepogody w PBP przy ul. Grodzkiej) odbędzie się wieczór filmowy z pokazem filmów pt. „Loret – leśnik z charakterem” i „Śniła mi się Połonina”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze