W Dubiecku powstanie Zespół Szkolno-Przedszkolny. Tak zdecydowali radni na sesji w dniu 30 marca br. Z zamiarem tym władze nosiły się od dawna. Czemu służyć ma reforma? Cel jest jeden - oszczędności.
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Dubiecku oraz Samorządowe Przedszkole w Dubiecku od 1 września 2016 r. staną się jedną jednostką budżetową. Przedszkole zlokalizowane przy ul. Krasickiego 5a nie zostanie przeniesione do budynku przy Przemyskiej 6, jak pierwotnie zakładano. Nie w roku szkolnym 2016/2017. Kiedy? – przy[paywall]szłość pokaże.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Trzeba przeczytać cały artykuł, tam jest odpowiedź.
A co ma tytuł do treści?
Trzeba przeczytać cały artykuł, tam jest odpowiedź.