Reklama

Nauczyciele wyjdą na ulice?

Do 15 kwietnia br. struktury związkowe „Solidarności” oświatowej w polskich szkołach wejdą w spory zbiorowe z pracodawcami, które mogą się zakończyć strajkami. 28 kwietnia br. w Warszawie odbędzie się manifestacja pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Takie decyzje podjęła Rada Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania podczas posiedzenia 18 marca br.

– Takie postawienie sprawy powoduje, że konieczne staje się wyjście na ulice lub wejście w spory zbiorowe z pracodawcami. Tym bardziej że w MEN głośno mówi się o zmianach w Karcie nauczyciela po wyborach parlamentarnych. O zaostrzeniu protestu zdecyduje zwołana na 18 marca nadzwyczajna Rada Krajowa Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” – poinformował kilka dni temu rzecznik prasowy SKOiW NSZZ „Solidarność” Wojciech Jaranowski.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    fff - niezalogowany 2015-03-30 09:08:44

    No to niech wychodzą w czwartek albo w piątek, ja idę w te dni do pracy oni niech też idą... strajkować. Poprzewracało się niektórym w d.....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2015-03-31 22:31:41

    A O CO IM ZNOWU CHODZI? moze o podwyzki?????jeszcze mało ,niech zwieksza im pensum tygodniowo nie 25godzin  a 45godzin i 1400zł na miesiac wtenczas  zapomna o strajku ,protescie itp itd.wstyd wstyd wstyd darujcie juz sobie wy na  u  czy cie  leeeeeeeeeeeee

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    z - niezalogowany 2015-04-01 18:23:16

    nieroby

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości