O pechowej kontroli drogowej może mówić 31-letni mieszkaniec Jarosławia. Z wnętrza jego samochodu wydobywał się charakterystyczny zapach, który wzbudził czujność policjantów.
Do zdarzenia doszło w piątek, 18 sierpnia. Policjanci z wydziału kryminalnego i ruchu drogowego wytypowali do kontroli drogowej osobowe volvo. Za jego kierownicą siedział 31-letni zdenerwowany mężczyzna, a z wnętrza pojazdu wydobywał się zapach marihuany. Susz znajdował się też w znalezionym w pojeździe woreczku strunowym.
Jak przekazała jarosławska policja: „W toku dalszych czynności, przeszukano także mieszkanie zajmowane przez mężczyznę, gdzie w paczce po papierosach ujawniono również susz roślinny zawinięty w folię aluminiową. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po sprawdzeniu zabezpieczonego suszu okazało się, że jest to marihuana”.
Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze