Reklama

Nawet 3 lata za posiadanie marihuany

O pechowej kontroli drogowej może mówić 31-letni mieszkaniec Jarosławia. Z wnętrza jego samochodu wydobywał się charakterystyczny zapach, który wzbudził czujność policjantów.

Do zdarzenia doszło w piątek, 18 sierpnia. Policjanci z wydziału kryminalnego i ruchu drogowego wytypowali do kontroli drogowej osobowe volvo. Za jego kierownicą siedział 31-letni zdenerwowany mężczyzna, a z wnętrza pojazdu wydobywał się zapach marihuany. Susz znajdował się też w znalezionym w pojeździe woreczku strunowym.

Jak przekazała jarosławska policja: „W toku dalszych czynności, przeszukano także mieszkanie zajmowane przez mężczyznę, gdzie w paczce po papierosach ujawniono również susz roślinny zawinięty w folię aluminiową. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po sprawdzeniu zabezpieczonego suszu okazało się, że jest to marihuana”.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości