Reklama

Nie będzie pikiety przed siedzibą PiS w Przemyślu

20/02/2015 10:59

Związki zawodowe, działające w szpitalu wojewódzkim w Przemyślu odwołały zapowiadaną na dzisiaj pikietę przed siedzibą PiS. Wczoraj udało się zawrzeć porozumienie.

Protest planowany był na dzisiaj (piątek) na godz. 15.00. Organizatorzy zrezygnowali z pomysłu, aby blokować całą ulicę i postanowili pikietować na chodniku przed wejściem do siedziby Prawa i Sprawiedliwości. Wybrali to miejsce, ponieważ władze Urzędu Marszałkowskiego i były dyrektor szpitala są związani z PiS-em.

Sześć godzin trwały wczorajsze negocjacje. Wzięli w nich udział przedstawiciele czterech związków zawodowych, wicemarszałek województwa Stanisław Kruczek, pełniący obowiązki dyrektora szpitala Witold Paniw oraz przewodniczący Regionu Ziemia Przemyska NSZZ „Solidarność” Szymon Wawrzyszko.

Skutkiem negocjacji jest zawarcie porozumienia i zawieszenie protestu. Związkowcy mieli trzy strategiczne postulaty, w dwóch udało się znaleźć kompromis.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pisk - niezalogowany 2015-02-20 13:30:47

    Ha , ha PISdzielce mają problem z dialogiem.Tacy wrażliwi, tacy społeczni i prosocjalni a tu protesty hodują :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości