Reklama

Nie brakuje uczciwych ludzi

13/10/2024 07:52

– Często w rubryce „Sygnały” skupiamy się na rzeczach, które wymagają poprawy czy interwencji, natomiast warto zauważać także to, co dobre i godne pochwały. Sama doświadczyłam całkiem niedawno takiej właśnie sytuacji. Przez nieuwagę zostałam w autobusie MZK torebkę z dokumentami i pieniędzmi. Na szczęście ktoś z pasażerów ją zauważył i przekazał w ręce kierowcy. Ten skontaktował się z dyspozytorem i on zadysponował kierowcę, który przywiózł mi torebkę z całą zawartością do domu. Nie muszę dodawać, że kamień spadł mi z serca, bo całe zajście było ogromnym zmartwieniem. Taka postawa dowodzi, że są jeszcze uczciwi ludzie, którym gorąco dziękuję za piękny gest i zaangażowanie w pozytywne zakończenie sprawy

– kończy Czytelniczka.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/10/2024 07:52
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama