– Często w rubryce „Sygnały” skupiamy się na rzeczach, które wymagają poprawy czy interwencji, natomiast warto zauważać także to, co dobre i godne pochwały. Sama doświadczyłam całkiem niedawno takiej właśnie sytuacji. Przez nieuwagę zostałam w autobusie MZK torebkę z dokumentami i pieniędzmi. Na szczęście ktoś z pasażerów ją zauważył i przekazał w ręce kierowcy. Ten skontaktował się z dyspozytorem i on zadysponował kierowcę, który przywiózł mi torebkę z całą zawartością do domu. Nie muszę dodawać, że kamień spadł mi z serca, bo całe zajście było ogromnym zmartwieniem. Taka postawa dowodzi, że są jeszcze uczciwi ludzie, którym gorąco dziękuję za piękny gest i zaangażowanie w pozytywne zakończenie sprawy
– kończy Czytelniczka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze