Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ul. Krakowskiej w Jarosławiu. Przypadkowy kierowca zauważył, że inny kierowca nie potrafi utrzymać prawidłowego toru jazdy. Od razu powiadomił o tym dyżurnego jarosławskiej policji.
Po zatrzymaniu 64-letniego kierowcy hondy okazało się, że podejrzenia o jego nietrzeźwości były słuszne. Badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
– Reagujmy na niebezpieczne zachowania innych uczestników ruchu drogowego. Każdy, nawet anonimowo, dzwoniąc po numer telefonu 112 może powiadomić najbliższą jednostkę Policji o niepokojącym zdarzeniu. Policjanci sprawdzą każde takie zgłoszenie. Musimy pamiętać, że każdy pijany kierowca to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia – przypomina podkarpacka policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze