Reklama

Nie był obojętny. Doprowadził do wyeliminowana pijanego kierowcy

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ul. Krakowskiej w Jarosławiu. Przypadkowy kierowca zauważył, że inny kierowca nie potrafi utrzymać prawidłowego toru jazdy. Od razu powiadomił o tym dyżurnego jarosławskiej policji.

Po zatrzymaniu 64-letniego kierowcy hondy okazało się, że podejrzenia o jego nietrzeźwości były słuszne. Badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

– Reagujmy na niebezpieczne zachowania innych uczestników ruchu drogowego. Każdy, nawet anonimowo, dzwoniąc po numer telefonu 112 może powiadomić najbliższą jednostkę Policji o niepokojącym zdarzeniu. Policjanci sprawdzą każde takie zgłoszenie. Musimy pamiętać, że każdy pijany kierowca to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia – przypomina podkarpacka policja.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości