Sala balowa zamku w Łańcucie była areną gali wręczenia stypendiów i nagród w ramach programu wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu’2025”. Organizatorem i zarazem mecenasem przedsięwzięcia jest Urząd Marszałkowski w Rzeszowie.
– Województwo podkarpackie od lat wspiera uzdolnioną młodzież, a program „Nie zagubić talentu” to inwestycja w rozwój młodych ludzi, którzy z pasją rozwijają swe talenty. Każdy z was wnosi coś niepowtarzalnego w kulturalny krajobraz naszego regionu. Wasza wrażliwość, wyobraźnia i konsekwencja w dążeniu do doskonałości stanowią inspirację dla innych młodych ludzi
– powiedział marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl do zgromadzonych, głównych bohaterów ceremonii – stypendystów programu „Nie zagubić talentu’2025”, którzy na galę przybyli wraz z rodzicami, rodzeństwem i nauczycielami.
Program „Nie zagubić talentu” jest jedną z flagowych inicjatyw władz województwa podkarpackiego, wspierających uzdolnioną młodzież. Od 2008 r. umożliwia młodym ludziom rozwój pasji artystycznej i prezentowanie talentów na najwyższym poziomie, jednocześnie promując edukację, kreatywność i kulturę w regionie. Dzięki systematycznemu wsparciu finansowemu oraz różnorodnym formom nagród, program daje młodym artystom motywację do dalszego rozwoju, inspiruje kolejne pokolenia i przyczynia się do wzbogacania życia kulturalnego Podkarpacia...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 73% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze