Reklama

Nie mają nawyku używania kierunkowskazu

06/06/2016 07:29

– Apeluję do użytkowników czterech kółek poruszających się po naszym mieście. Używajcie kierunkowskazów! Nie wiem z czego to wynika, ale kiedy jeżdżę po Lubaczowie, często muszę się domyślać, jakie plany co dalszej trasy ma jadący przede mną, bo zapomina mnie o tym uprzedzić, określając dalszy kierunek jazdy przy pomocy kierunkowskazu. Irytująca jest sytuacja, kiedy kierowca nagle skręca z podmiejskiej drogi w lewo lub prawo, nie informując innych, jadących za nim, że zamierza wykonać manewr skrętu. A z takimi często się spotykam. Wyhamowanie w ostatniej chwili stwarza ogromne ryzyko kolizji lub wypadku. Denerwuje również to, gdy kierowcy jeżdżą po parkingu w poszukiwaniu wolnego miejsca i włączają kierunek dopiero w ostatniej chwili, gdy zauważą lukę. Pozdrawiam wszystkich jeżdżących z głową.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama