Reklama

Nie miał prawa jazdy, ale kierował. W dodatku z promilami

28/02/2015 08:38

47-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego bez uprawnień i w stanie upojenia alkoholowego kierował fiatem.

Zatrzymany do kontroli w Nienadowej mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Podczas sprawdzeń w policyjnych bazach okazało się, że nigdy nie posiadał prawa jazdy, a mimo to już dwukrotnie był zatrzymywany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama