27 lipca po godzinie 14 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Łuczyce. Patrol, który udał się na miejsce ustalił, że 51- letni kierowca forda focusa, którzy wykonywał manewr wymijania, wjechał w jadące z przeciwka audi. Jak się okazało – był pijany.
Jakby tego było mało, bazy nie wyświetliły, by posiadał on uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Mężczyzna odpowie przed sądem za oba naruszenia.
W zdarzeniu, na szczęście nie ucierpiała żadna ze stron.


Przemyska komenda przypomina: „W recepcji Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu przy ul. Boh. Getta 1 znajduje się alkomat. Urządzenie jest czynne przez całą dobę, a korzystanie z niego jest bezpłatne. Stąd mając wątpliwości, czy można już bezpiecznie wsiąść za kierownicę, warto przyjść i to sprawdzić. Można w ten sposób zapobiec nieszczęściu na drodze”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze