Reklama

Nie miał uprawnień, ale za to 2,6 promila w organizmie. Spowodował kolizję

27 lipca po godzinie 14 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Łuczyce. Patrol, który udał się na miejsce ustalił, że 51- letni kierowca forda focusa, którzy wykonywał manewr wymijania, wjechał w jadące z przeciwka audi. Jak się okazało – był pijany.

Jakby tego było mało, bazy nie wyświetliły, by posiadał on uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Mężczyzna odpowie przed sądem za oba naruszenia.

W zdarzeniu, na szczęście nie ucierpiała żadna ze stron. 


fot.KMP Przemyśl


fot.KMP Przemyśl

Przemyska komenda przypomina: „W recepcji Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu przy ul. Boh. Getta 1 znajduje się alkomat. Urządzenie jest czynne przez całą dobę, a korzystanie z niego jest bezpłatne. Stąd mając wątpliwości, czy można już bezpiecznie wsiąść za kierownicę, warto przyjść i to sprawdzić. Można w ten sposób zapobiec nieszczęściu na drodze”.

Reklama

 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości