Do zdarzenia doszło wczoraj, 28 marca, przed godz. 15, na drodze krajowej nr 19 w Rogach.
Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że 48-letni obywatel Słowacji, który jechał renaultem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się fiatem.
Poszkodowany 21-letni kierujący fiatem i trafił do szpitala. Obrażenia pozostałych uczestników okazały się niegroźne. Kierujący byli trzeźwi.
Na tym odcinku DK 19 występowały utrudnienia w ruchu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze