Reklama

Nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z fiatem [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło wczoraj, 28 marca, przed godz. 15, na drodze krajowej nr 19 w Rogach.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że 48-letni obywatel Słowacji, który jechał renaultem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się fiatem.

Poszkodowany 21-letni kierujący fiatem i trafił do szpitala. Obrażenia pozostałych uczestników okazały się niegroźne. Kierujący byli trzeźwi.

Na tym odcinku DK 19 występowały utrudnienia w ruchu.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości