9 maja rano, około g. 5:30 w Brzezinach, w powiecie ropczycko-sędziszowskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Mundurowi, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, wstępnie ustalili, że 48-letnia kobieta kierująca osobowym volvo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 60-letniemu kierowcy dostawczego iveco, w wyniku czego doszło do zderzenia.
Zarówno kobieta jak i mężczyzna w chwili wypadku byli trzeźwi. 48-latka została przewieziona do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze