Reklama

Nie ustąpiła pierwszeństwa, doprowadziła do zderzenia

9 maja rano, około g. 5:30 w Brzezinach, w powiecie ropczycko-sędziszowskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.


fot.KPP Ropczyce

Mundurowi, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, wstępnie ustalili, że 48-letnia kobieta kierująca osobowym volvo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 60-letniemu kierowcy dostawczego iveco, w wyniku czego doszło do zderzenia.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna w chwili wypadku byli trzeźwi. 48-latka została przewieziona do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.


fot.KPP Ropczyce
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości