Reklama

Nie zawsze świeci słońce. Pogoń-Sokół Lubaczów uratowała punkt


Piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali 16. kolejkę spotkań. W Lubaczowie Pogoń-Sokół gościła Wisłę II Kraków.


Nie zawsze świeci słońce… – ta stara prawda jak ulał pasuje do tego, co wydarzyło się na murawie obiektu przy ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie. Jeśli ktoś myślał, że różnica aż dziesięciu miejsc w tabeli, jaka dzieliła Pogoń-Sokół i Wisłę II oraz własny plac będą zdecydowanie faworyzować ekipę Andrzeja Paszkiewicza, był w błędzie. W tej lidze – póki co – nikt niczego nikomu za darmo nie dał i nie da. Rezerwy „Białej Gwiazdy” były bezwzględne w wykorzystywaniu błędów gospodarzy w defensywie i wywieźli zasłużony punkt. A mogli nawet cała pulę! Punkt dla Pogoni-Sokoła uratował rezerwowy Mateusz Bielenda.

 

Pogoń-Sokół Lubaczów – Wisła II Kraków 3:3 (1:1)

  • Bramki: 1:0 Chromycz 38. min, 1:1 Szywacz 40. min, 1:2 Nikaj 53. min, 2:2 Chełmecki 67. min (karny), 2:3 Nikaj 80. min, 3:3 Bielenda 88. min.
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/11/2025 18:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama