Akademia Piłkarska „Orzeł” Przeworsk – pod taką nazwą będą występować we wszystkich młodzieżowych rozgrywkach na Podkarpaciu młodzi futboliści z miasta nad Mleczką. To efekt fuzji trzech klubów, które do tej pory występowały osobno. To znakomity pomysł, absolutnie godny polecenia wszystkim dookoła!
– można przeczytać na stronie przeworskiego Orła.
Porozumienie podpisali – prezes MKS Orła Przeworsk Wojciech Biały oraz prezesi obu szkółek piłkarskich Andrzej Sowiński i Patryk Broda.
– dodali działacze Orła.
Dzięki temu połączeniu do Akademii Piłkarskiej Orzeł Przeworsk dołączy blisko 200 nowych adeptów futbolu. Wraz z obecnymi zespołami dziecięcymi, młodzieżowymi i seniorskimi oznacza to, że w strukturach Orła Przeworsk trenować będzie ponad 280 zawodników.
– podsumowali działacze na swojej stronie internetowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze