Reklama

Niebezpieczne zdarzenie na zjeździe z autostrady

W sobotę 21 stycznia przed g. 19, dyżurny przeworskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na zjeździe z autostrady A4 w Mirocinie.

Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 40- letni obywatel kierujący audi nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu i zmusił do gwałtownego hamowania dwóch kolejnych uczestników ruchu: 31-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego kierującego fordem oraz 34- letnią mieszkankę tego samego powiatu, która by uniknąć zderzenia z audi, w trakcie hamowania, zjechała do lewej krawędzi jezdni i swoją mazdą uderzyła w barierę energochłonną.

Nikt nie został ranny, a 40-letni Ukrainiec został ukarany mandatem.


em.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości