W sobotę 21 stycznia przed g. 19, dyżurny przeworskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na zjeździe z autostrady A4 w Mirocinie.
Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 40- letni obywatel kierujący audi nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu i zmusił do gwałtownego hamowania dwóch kolejnych uczestników ruchu: 31-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego kierującego fordem oraz 34- letnią mieszkankę tego samego powiatu, która by uniknąć zderzenia z audi, w trakcie hamowania, zjechała do lewej krawędzi jezdni i swoją mazdą uderzyła w barierę energochłonną.
Nikt nie został ranny, a 40-letni Ukrainiec został ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze