We wtorek, 19 grudnia, około g. 8 rano, na obwodnicy Jarosławia doszło do niebezpiecznego zdarzenia. W jego wyniku 3 osoby wymagały pomocy medycznej.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 51-letni mieszkaniec Jarosławia, który prowadził audi, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zdarzenia z audi, za którego kierownicą siedziała 28-letnia mieszkanka gminy Jarosław. Kobieta podróżowała z 3,5-letnim dzieckiem.

Jak podała jarosławska policja: „kierująca audi była trzeźwa. 51-latkowi została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu”.
Mundurowi dokonali oględzin i zabezpieczyli ślady. Mają one wskazać przyczyny i szczegółowe okoliczności tego wypadku.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze