Reklama

Niebezpieczne zderzenie na obwodnicy Jarosławia

20/12/2023 14:41

We wtorek, 19 grudnia, około g. 8 rano, na obwodnicy Jarosławia doszło do niebezpiecznego zdarzenia. W jego wyniku 3 osoby wymagały pomocy medycznej.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 51-letni mieszkaniec Jarosławia, który prowadził audi, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zdarzenia z audi, za którego kierownicą siedziała 28-letnia mieszkanka gminy Jarosław. Kobieta podróżowała z 3,5-letnim dzieckiem.

Jak podała jarosławska policja: „kierująca audi była trzeźwa. 51-latkowi została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu”.

Mundurowi dokonali oględzin i zabezpieczyli ślady. Mają one wskazać przyczyny i szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości