12-latka śmigłowcem przewieziono do szpitala.
17 sierpnia, koło godziny 14, w Wólce Pełkińskiej 12-letni chłopiec, który quadem jechał drogą gruntową, z nieustalonych jeszcze przyczyn stracił nad nim panowanie i wjechał na skarpę.
Pojazd się wywrócił, a chłopiec został ranny. Konieczne było wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, aby 12-latka z obrażeniami ciała przetransportować do szpitala. Chłopca zatrzymano tam na leczeniu.
Jarosławscy mundurowi wyjaśniają okoliczności tego niebezpiecznego wypadku. Równocześnie przypominają wszystkim rodzicom i opiekunom, aby zadbali o bezpieczeństwo swoich pociach. Zwłaszcza gdy dysponują tego rodzaju maszynami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze