Reklama

Niebezpieczny wypadek w Wólce Pełkińskiej. 12-latek wywrócił quada

12-latka śmigłowcem przewieziono do szpitala.

17 sierpnia, koło godziny 14, w Wólce Pełkińskiej 12-letni chłopiec, który quadem jechał drogą gruntową, z nieustalonych jeszcze przyczyn stracił nad nim panowanie i wjechał na skarpę.

Pojazd się wywrócił, a chłopiec został ranny. Konieczne było wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, aby 12-latka z obrażeniami ciała przetransportować do szpitala. Chłopca zatrzymano tam na leczeniu.

Jarosławscy mundurowi wyjaśniają okoliczności tego niebezpiecznego wypadku. Równocześnie przypominają wszystkim rodzicom i opiekunom, aby zadbali o bezpieczeństwo swoich pociach. Zwłaszcza gdy dysponują tego rodzaju maszynami.

Reklama

 

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama