Reklama

Niebezpieczny wypadek w Starej Birczy. Na szczęście bez ofiar [ZDJĘCIA]


Do bardzo niebezpiecznie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj, 28 września br., przed godziną 19 w Starej Birczy. Na prostym odcinku samochód osobowy marki Audi wypadł z drogi, dachował i uderzył w drzewo.


Zgłoszenie służby ratownicze otrzymały dokładnie o g. 18.43. Na miejscu błyskawicznie pojawiła się karetka pogotowia ratunkowego podstacji Bircza Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Jednostki ochotniczych straży pożarnych, należące do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego z Sufczyny i Birczy. Z pomocą przybyła także dwa zastępy JRG PSP z Dubiecka.

Jak już wspomnieliśmy, samochód osobowy marki Audi wypadł z drogi, dachował i uderzył z impetem w drzewo na jednej z posesji. Wyglądało to naprawdę bardzo niebezpiecznie. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do panujących warunków. Droga była sucha, ale było już ciemno. W pojeździe przebywały dwie osoby – kobieta i mężczyzna. Obojgu udzielona została pomoc medyczna na miejscu. Doznali obrażeń i zostali przewiezieni na SOR Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu.

Reklama

Dokładne przyczyny wypadku badają przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze policji.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/09/2025 22:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama