Reklama

Nieco mniej zakażeń na Podkarpaciu. Przyrost w okolicy Lubaczowa

W Polsce mamy dziś 20 816 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 16 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 127 osób.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 17 osób, 24 581 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 19 681 osób. Hospitalizacje https://rzeszow.uw.gov.pl/koronawirus/

W dniach 28 października oraz 4 – 14 listopada br. zmarło 12 mieszkańców województwa podkarpackiego: • 4 kobiety – z powiatu jarosławskiego (84, 84), stalowowolskiego (69) i strzyżowskiego (83), • 8 mężczyzn – z powiatu jarosławskiego (81, 70, 86, 73), łańcuckiego (69), mieleckiego (84) i tarnobrzeskiego (80, 90).

Jeden zgon – mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego (90) – bez chorób współistniejących.


Wyzdrowiało/zwolniono z izolacji 969 osób z 19 powiatów województwa podkarpackiego.

Mamy 842 nowe, potwierdzone przypadki zakażenia: • 6 – bieszczadzki • 30 – brzozowski • 33 – dębicki • 23 – jarosławski • 16 – jasielski • 20 – kolbuszowski • 23 – miasto Krosno • 57 – krośnieński • 8 – leski • 26 – leżajski • 68 – lubaczowski • 89 – łańcucki • 37 – mielecki • 26 – niżański • 7 – miasto Przemyśl • 9 – przemyski • 24 – przeworski • 10 – ropczycko-sędziszowski • 128 – miasto Rzeszów • 77 – rzeszowski • 47 – sanocki • 44 – stalowowolski • 30 – strzyżowski • 22 – miasto Tarnobrzeg • 12 – tarnobrzeski


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-11-16 14:02:25

    Nie ma się z czego cieszyć.Chyba tylko z tego, że nas okłamująMniej testów to i mniej zakażeń.Nie będzie żadnych zakażeń jak nie będzie testów.Proste rozumowanie rządzących.Tylko martwych nam przybywa nawet w zakłamanej statystyce.https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-dlaczego-wykonuje-sie-mniej-testow-na-koronawirusa-rzecznik-ministerstwa-zdrowia-tlumaczy-4751984

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bobas - niezalogowany 2020-11-16 15:37:55

    Przecież to nie PO-PSL żeby kłamali i kradli 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Patriota - niezalogowany 2020-11-16 15:44:46

    Masz wyprany mózg przez to oglądanie tej anyPOlskiej POdbrukowej stacyjki więc nie wklejaj tego gówna  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości