W Polsce mamy dziś 20 816 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 16 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 127 osób.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie ma się z czego cieszyć.Chyba tylko z tego, że nas okłamująMniej testów to i mniej zakażeń.Nie będzie żadnych zakażeń jak nie będzie testów.Proste rozumowanie rządzących.Tylko martwych nam przybywa nawet w zakłamanej statystyce.https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-dlaczego-wykonuje-sie-mniej-testow-na-koronawirusa-rzecznik-ministerstwa-zdrowia-tlumaczy-4751984
Przecież to nie PO-PSL żeby kłamali i kradli
Masz wyprany mózg przez to oglądanie tej anyPOlskiej POdbrukowej stacyjki więc nie wklejaj tego gówna
Tadeuszu,czy Ty sie tak bardzo boisz smierci?
Trzymac sie oboostrzen DDM i bedzie dobrze.Wylaczcie polityke.
Nie jest źle w tej "dobrej zmianie", korona w odwrocie, statystyki się "wypłaszczają" i znów inni będą mogli się od nas uczyć i brać przykład. Frajerstwo z Niemiec zrobiło wczoraj 389 tys. testów, tyle co w RP przez ...osiem dni i to jest miara naszego sukcesu!
https://www.youtube.com/watch?v=fpkxkx8fSgs&ab_channel=naTemat.pl
''Odmowa wykrycia wirusa to jedyny sposób, by uniknąć szczepienia. Po zaszczepieniu staniemy się ciężko chorzy, słabi i z pewnością zaprowadzi nas to do naszej śmierci''YOUTUBE.COM - DEPOPULACJA !!! WŁOSKI LEKARZ ROZPACZLIWIE OSTZREGA PRZED SZCZEPIENIAMI NA KAŁWID 19 ZAUFAJ MU
DO WSZYSTKICH IDIOTÓW W POLSCE ROBIĄCYCH SOBIE TESTY !!! PRZESTAŃCIE BO ZA CHWILĘ TĘPE PAŁY ZRUJNUJECIE KRAJ !!!
Nie ma się z czego cieszyć.Chyba tylko z tego, że nas okłamująMniej testów to i mniej zakażeń.Nie będzie żadnych zakażeń jak nie będzie testów.Proste rozumowanie rządzących.Tylko martwych nam przybywa nawet w zakłamanej statystyce.https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-dlaczego-wykonuje-sie-mniej-testow-na-koronawirusa-rzecznik-ministerstwa-zdrowia-tlumaczy-4751984
Przecież to nie PO-PSL żeby kłamali i kradli
Masz wyprany mózg przez to oglądanie tej anyPOlskiej POdbrukowej stacyjki więc nie wklejaj tego gówna