W uroczystym otwarciu udział wzięli m.in: marszałek Władysław Ortyl, wicemarszałek Piotr Pilch, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Anna Huk, posłanka Teresa Pamuła, sekretarz stanu Anna Schmidt, wicewojewoda Jolanta Sawicka oraz przedstawiciele lokalnych samorządów.
Wszyscy zgodnie podkreślali, że to przede wszystkim znaczne udogodnienie i poprawa bezpieczeństwa podróżowania. Wskazywali, że łatwiejszy i bardziej komfortowy dojazd zwiększa również atrakcyjność turystyczną regionu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze