Prawdziwa gratka czeka fanów motoryzacji w najbliższą niedzielę, 7 października.
Od g. 15.00 na przemyskim Rynku podziwiać można będzie prawdziwe perełki klasycznej motoryzacji. Wydarzenie, będące swego rodzaju podsumowaniem sezonu letniego, wpisuje się w dotychczasowy cykl podobnych imprez w grodzie nad Sanem. Zlot będzie okazją nie tylko do prezentacji pojazdów minionej epoki, ale też do spotkania z innymi pasjonatami klasycznej i zabytkowej motoryzacji i wymiany poglądów oraz doświadczeń. Impreza potrwa do g. 19.00. Towarzyszyć jej będzie prezentacja działań i sprzętu ratowniczego strażaków z komendy miejskiej PSP w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze