W drugi dzień świąt, po g. 16, w Majdanie Sieniawskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W efekcie trzy osoby trafiły do przeworskiego szpitala.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy policji wynika, że 19-letnia kierująca volkswagenem, podczas skrętu w lewo nie upewniła się, że jest wyprzedzana przez kierującego hondą, w wyniku czego doszło do zderzenia samochodów. 19-latka i dwóch pasażerów hondy zostali przetransportowani do szpitala. W chwili zdarzenia, kierowcy byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze