Za spowodowanie kolizji i jazdę autem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.
13 kwietnia, przed godziną 23, w Żurawiczkach kierujący hondą civic nie dostosował prędkości do warunków drogowych, co skutkowało tym, że stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji.
Jak podaje przeworska policja, 19-letni mieszkaniec gminy Jawornik Polski miał prawie promil alkoholu w organizmie.
To jeszcze nie koniec przewinien. Nastolatek nie miał też uprawnień do kierowania pojazdami.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze