Reklama

Nietrzeźwy 27-latek wylądował w rowie

04/01/2024 13:04

Nawet 3 lata za kratkami grozi 27-letniemu kierowcy volkswagena, który nie bacząc na bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego zdecydował się wsiąść za kółko w stanie nietrzeźwości.

We wtorek, 2 stycznia, po g. 20, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Jawornik Polski.

Jak się okazało, kierujący Volkswagenem Caddy, 27-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. Niebagatelny wpływ na to zdarzenia miały zapewne promile w jego organizmie. Tych wydmuchał 1,64. Jakby tego było mało, okazało się, że na 27-latku ciąży zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama