Reklama

Nietrzeźwy kierowca volkswagena polo miał ponad 2,5 promila

Za przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci ruchu drogowego 19 stycznia na ul. Krasickiego w Przeworsku zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem polo, ponieważ jego sposób jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy.

Nie pomylili się, 53-letni przeworszczanin miał ponad 2,5 promila alkoholu w organiźmie. Stracił prawo jazdy, a teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Policja apeluje: reagujmy zdecydowanie, gdy widzimy, że za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2021-01-21 16:16:53

    "O" znowu błąd.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości