Za przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów.
Policjanci ruchu drogowego 19 stycznia na ul. Krasickiego w Przeworsku zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem polo, ponieważ jego sposób jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy.
Nie pomylili się, 53-letni przeworszczanin miał ponad 2,5 promila alkoholu w organiźmie. Stracił prawo jazdy, a teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Policja apeluje: reagujmy zdecydowanie, gdy widzimy, że za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
"O" znowu błąd.