Reklama

Nietrzeźwy kierowca busa zatrzymany w Lubaczowie

We wtorek, 18 lipca przed g. 8 w Lubaczowie, tamtejsi funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 44-letniego kierowcę fiata.

Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie 1,2 promila alkoholu. Za popełnione przestępstwo 44-latek odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Policja apeluje: „Siadając za kierownicę po alkoholu stwarzamy zagrożenie dla życia i zdrowia swojego oraz innych. Na drodze zachowujmy szczególną ostrożność oraz stosujmy się do zasady ograniczonego zaufania”!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości