Reklama

Nietrzeźwy operator koparki zniszczył 20 metrów ogrodzenia i próbował uciec

Zatrzymali go dwaj mężczyźni.

23 listopada, przed godz. 16, w miejscowości Hłudno operator koparki zjechał z drogi prosto w ogrodzenie jednej z posesji. Uszkodził je na długości blisko 20 metrów.

Właściciele posesji chcieli porozmawiać z mężczyzną, ale z jego zachowania wywnioskowali, że może być pijany. Zawiadomili policję.

Tymczasem operator próbował czmychnąć z terenu posesji. Najpierw częściowo rozkopał drogę i wtem... uderzył łyżką koparki w budynek gospodarczy i rozsypał składowane tam drewno. W pewnym momencie udało mu się uwolnić spomiędzy elementów ogrodzenia i próbował uciec koparką w pola.

Reklama

Udaremnili to właściciele ogrodzenia – dogonili go quadem i przekazali wezwanym plicjantom.

69-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego miał blisko promil alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 3 lat więzienia.

fot. KPP Brzozów

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama