Reklama

Nietrzeźwy sprawcą wypadku. Do szpitala trafiły 4 osoby, w tym 2 dzieci [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło wczoraj, 25 stycznie, po godz. 20, na drodze powiatowej w Osobnicy.

Co wstępnie ustalono?

48-letni kierujący osobowym bmw podczas włączania się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej w kierunku Dębowca toyocie.

Tym drugim autem jechała 29-latka z dziećmi w wieku 3 i 9 lat.  

Po zderzeniu oboje kierujący i dzieci trafili do szpitala. Okazało się, że kierujący bmw miał blisko promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami. 

Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości 48-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama