Reklama

Nietrzeźwy wjechał do rowu

Dziś, tuż po g. 1 w nocy, łańcuccy policjanci interweniowali wobec kierowcy audi, który w Żołyni wjechał do rowu.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci na miejscu zastali 21-letniego mieszkańca gminy Żołynia, jego 19-letniego kolegę, a w rowie przewrócone na bok audi.

21-latek, który prowadził, nagle stracił panowanie nad autem. Ani on, ani pasażer nie odnieśli większych obrażeń. Okazało się natomiast, że kierowca ma ponad 0,7 promila alkoholu. To nie wszystko, dowód rejestracyjny pojazdu został wcześniej zatrzymany i samochód nie jest dopuszczony do ruchu.

21-latek stracił już prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoka grzywna. Odpowie też za spowodowanie kolizji i jazdę pojazdem niedopuszczonym do ruchu.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości