Aleję Gwiazd w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3 w Przemyślu odwiedzili aktorzy: Monika Dryl, Aleksandra Zienkiewicz, Łukasz Płoszajski, Jakub Wieczorek, Paweł Koślik, Rafał Kwietniewski.
– Goście bardzo szybko potwierdzili swój przyjazd do ośrodka. Aktorzy poświęcili siebie w 150 procentach na tym spotkaniu. Życzliwość jaka biła od nich jest nie do opisania – mówi Anna[paywall] Kalemba-Piętka, opiekun samorządu szkolnego w SOSW nr 3. – Na tym spotkaniu zobaczyliśmy z jakimi wielkimi artystami mamy do czynienia. Bardzo skromni, weseli, ciepli, życzliwi. Zaskoczeni byli naszą aleją, na którą ich zaprosiliśmy, aby zawiesili swoje zdjęcia – dodaje.
Na spotkaniu uczniowie zadawali wiele pytań i na każe otrzymali wyczerpującą odpowiedź. –Czy mieliście państwo jakieś śmieszne przeżycia w życiu codziennym związane z rolami, które odgrywacie? – zapytał jeden z uczniów. Aleksandra Zienkiewicz odpowiedziała: – Kiedyś, gdy byłam w sklepie na zakupach, podchodzi do mnie jakaś starsza pani i mówi: ty zostaw tego męża, on cię zdradza dziecinko. Chodziło o rolę w serialu „Pierwsza Miłość”.
Podobnymi przeżyciami dzielili się także inni aktorzy.
Spotkanie zakończyło się wręczeniem tradycyjnie przygotowanego tortu z wizerunkiem gości. – Aktorzy pokazali młodzieży, że marzenia trzeba spełniać i wyznaczać kolejne do spełnienia. Nie wolno się poddawać. Zawsze trzeba iść do przodu – podsumowuje A. Kalemba-Piętka.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Super spotkanie
Super spotkanie