Do zdarzenia doszło dziś, 6 kwietnia, po godzinie 10, na drodze pomiędzy Sierakoścami a Aksmanicami.
Uwaga, kierowcy!
Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata! Pada śnieg, jest ślisko i warunki na drogach w regionie są teraz bardzo trudne.
Noga z gazu i unikajmy gwałtownych manewrów, bo konsekwencje mogą być poważne.
Przekonał się dziś o tym 41-letni obywatel Ukrainy. Kierujący jechał zbyt szybko jak na dzisiejszą aurę i wpadł w poślizg. Nissan przejechał przez przydrożny rów i zatrzymał się w polu ornym, gdzie się przewrócił na lewy bok. Na szczęście nikt z 5 podróżujących nie ucierpiał.
Kierujący był trzeźwy, policjanci za nieostrożną jazdę ukarali go mandatem w wysokości 1020 zł.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze