Reklama

Nissan wypadł z drogi niedaleko Przemyśla. Mandat dla kierowcy: 1020 zł

Do zdarzenia doszło dziś, 6 kwietnia, po godzinie 10, na drodze pomiędzy Sierakoścami a Aksmanicami.

Uwaga, kierowcy!
Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata! Pada śnieg, jest ślisko i warunki na drogach w regionie są teraz bardzo trudne.

Noga z gazu i unikajmy gwałtownych manewrów, bo konsekwencje mogą być poważne.

Przekonał się dziś o tym 41-letni obywatel Ukrainy. Kierujący jechał zbyt szybko jak na dzisiejszą aurę i wpadł w poślizg. Nissan przejechał przez przydrożny rów i zatrzymał się w polu ornym, gdzie się przewrócił na lewy bok. Na szczęście nikt z 5 podróżujących nie ucierpiał. 

Kierujący był trzeźwy, policjanci za nieostrożną jazdę ukarali go mandatem w wysokości 1020 zł. 

Reklama


fot.KMP Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama