Związek Ukraińców w Polsce Oddział i Koło w Przemyślu zapraszają na wyjątkowy wieczór noblowski.
Spotkanie odbędzie się we wtorek, 10 grudnia, w godzinach od 16 do 19, w Domu Ukraiński w Przemyślu, ul. Kościuszki 5. Dołączym można w dowolnym momencie, a wstęp jest wolny.
"Spotkajmy się, aby wspólnie uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Wieczór Noblowski i wręczenie Literackiej Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk" – zachęcają organizatorzy.
W programie:
– oglądanie na żywo uroczystości z wręczenia nagrody
– toast za Noblistkę
– wysłuchanie wykładu noblowskiego "Czuły Narrator" wygłoszonego w Sztokholmie 7 grudnia br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ludzie powiadają,że rodzice Olgi Tokarczuk to wysiedleni na ziemie zachodnie w ramach akcji"W"z powiatu Przemyśl.Czy to prawda?
Nie, to nie prawda. A czy to ma znaczenie?
Ma i to duże.Ponieważ nasz region kojarzony jest z totalnym wstecznictwem i twarzami typu Kuchciński i jemu podobni.
Wiecie - może po prostu nie dywagujcie i przyjdźcie na wspólne świętowanie, hę? :-)
Nie mogę.Powierzono mi dzisiaj opiekę nad młodszym bratem
Ludzie powiadają,że rodzice Olgi Tokarczuk to wysiedleni na ziemie zachodnie w ramach akcji"W"z powiatu Przemyśl.Czy to prawda?
Nie, to nie prawda. A czy to ma znaczenie?
Ma i to duże.Ponieważ nasz region kojarzony jest z totalnym wstecznictwem i twarzami typu Kuchciński i jemu podobni.