W nocy z soboty (22 bm.) na niedzielę (23 bm.), około g. 1.30 dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zlokalizowanym w Rynku pożarze kiosku w Radymnie. Policja nie potwierdza na razie pogłosek, że ogień pojawił się w lokalu na skutek podpalenia.
Na miejsce zdarzenia zadysponowani zostali strażacy oraz policjanci.
Jak informuje oficer prasowy komendanta powiatowego jarosławskiej policji asp. szt. Anna Długosz, funkcjonariusze[paywall] dokonali oględzin miejsca zdarzenia, sporządzili kompletną dokumentację fotograficzną i zabezpieczyli ślady kryminalistyczne.
– Postępowanie w tej sprawie, w kierunku uszkodzenia mienia poprzez spalenie, prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Radymnie. Obecnie nie jest jeszcze wiadomo, co było przyczyną powstania pożaru.
Na wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn zdarzenia pozwoli prowadzone dochodzenie. Jest za wcześnie, żeby powiedzieć cokolwiek więcej – słyszymy.
Pokrzywdzony poniesione w wyniku pożaru straty wycenił na 70 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze