Reklama

Nocą kiosk stanął w płomieniach. Czy ktoś podłożył ogień?

W nocy z soboty (22 bm.) na niedzielę (23 bm.), około g. 1.30 dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zlokalizowanym w Rynku pożarze kiosku w Radymnie. Policja nie potwierdza na razie pogłosek, że ogień pojawił się w lokalu na skutek podpalenia.

Na miejsce zdarzenia zadysponowani zostali strażacy oraz policjanci.

Jak informuje oficer prasowy komendanta powiatowego jarosławskiej policji asp. szt. Anna Długosz, funkcjonariusze[paywall] dokonali oględzin miejsca zdarzenia, sporządzili kompletną dokumentację fotograficzną i zabezpieczyli ślady kryminalistyczne.

– Postępowanie w tej sprawie, w kierunku uszkodzenia mienia poprzez spalenie, prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Radymnie. Obecnie nie jest jeszcze wiadomo, co było przyczyną powstania pożaru.
Na wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn zdarzenia pozwoli prowadzone dochodzenie. Jest za wcześnie, żeby powiedzieć cokolwiek więcej – słyszymy.

Reklama


Pokrzywdzony poniesione w wyniku pożaru straty wycenił na 70 tys. zł.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości