Reklama

Nowa linia autobusowa już funkcjonuje

14 i 15 kwietnia br. po raz pierwszy od kilku lat uruchomiony został przystanek MZK przy cmentarzu na Zasaniu.

Do uruchomienia nowej linii autobusowej MZK przyczynił się przede wszystkim radny PiS Maciej Kamiński. – Prosiłem o to od kilku miesięcy. Wreszcie się udało i już 14 kwietnia uruchomione zostały dwie linie kursowe autobusów C i D, które będą kursować w okresach świątecznych – powiedział M. Kamiński[paywall].

Linie C i D kursować będą naprzemiennie trasą: Jagiellońska – Grunwaldzka – Glazera. Sześć razy dziennie z ulicy Jagiellońskiej w kierunku cmentarza. Dni kursowania to: 14 – 15 kwietnia, 31 października, 1 listopada oraz 23 i 24 grudnia.

–  Bardzo się cieszę, że udało się w końcu ułatwić mieszkańcom miasta dotarcie na zasański cmentarz. Zwłaszcza osobom starszym i schorowanym, ale także tym, które nie posiadają samochodów. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się zwiększyć liczbę linii autobusowych, które będą jeździć na wspomniany cmentarz – podsumował radny M. Kamiński.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    rudaan1_182 2017-04-22 09:46:36

    foto idealne z tym autkiem na przystanku, a może to nowy tabor mzk ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Olaa - niezalogowany 2017-04-22 10:03:38

    Swietnie! W koncu komus sie udalo! Czekamy na systematyczne kursy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gos - niezalogowany 2017-04-22 10:22:53

    Ale  tego  roku  nie bylo  sniegu   wiadome  PiS 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama