Od 1 kwietnia wprowadzona zostanie tymczasowa organizacjia ruchu na części ul. Sportowej w Przemyślu.
Przywrócenie aktualnej zaplanowano na koniec listopada 2020. Do tego czasu nie będzie można korzystać z miejsc postojowych w pobliżu mostu kolejowego.
Zmianę wprowadzono w związku z przebudową Zielonego Rynku. Na dotychczasowych miejscach postojowych przewidywane jest prowadzenie handlu z samochodu.
Szczegóły na mapce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy....Na dotychczasowych miejscach postojowych przewidywane jest prowadzenie handlu z samochodu...Co takiego? W centrum miasta, tuż przy głównej, reprezentacyjnej ulicy - handel obwoźny??? Stare zabłocone Żuki, Nysy itp z ziemniakami, kapustą itp. Co za idiota to wymyślił? Nazwisko proszę podać!
A nie można chwilowo zieleniak przenieść na bazar przy Wilsona ,tam dużo miejsca i nic się nie dzieje ,troszeczkę dalej ale i bezpieczniej dla chodzących między tymi Żukami i Nysami to jest moje spostrzeżenie na ten problem /a tam niech pozostanie parking bo jest potrzebny jest tam przychodnia a z niej korzystają ludzie chorzy.
Dokładnie tak jak Pani pisze. Zacznijcie myśleć i korzystać z dobrej podpowiedzi mieszkanki Przemyśla.
To co sie dzieje w przemyślu to burdel na kółkach..... BikeTown odwołany, imprez nie ma.... Miała byc dobra zmiana a jest ch****a zmiana!!!! Panie Bakun czas ruszyć d*** w troki, a nie szukać wymowek ze brak pieniędzy. Pieniądze są tylko ludzie którzy nimi gospodarują to cymbały!!
Słabo z wiedzą u Ciebie. Taki fan rowerów, a nie wie że został termin przesunięty.
Wklejam linka boś leniwy kolega XDhttps://przemysl.pl/53372/3453/bike-town-odbedzie-sie-ale-w-innym-terminie.html
Od kiedy ul. Sportowa jest reprezentacyjną ulicą???
...Na dotychczasowych miejscach postojowych przewidywane jest prowadzenie handlu z samochodu...Co takiego? W centrum miasta, tuż przy głównej, reprezentacyjnej ulicy - handel obwoźny??? Stare zabłocone Żuki, Nysy itp z ziemniakami, kapustą itp. Co za idiota to wymyślił? Nazwisko proszę podać!
A nie można chwilowo zieleniak przenieść na bazar przy Wilsona ,tam dużo miejsca i nic się nie dzieje ,troszeczkę dalej ale i bezpieczniej dla chodzących między tymi Żukami i Nysami to jest moje spostrzeżenie na ten problem /a tam niech pozostanie parking bo jest potrzebny jest tam przychodnia a z niej korzystają ludzie chorzy.
Dokładnie tak jak Pani pisze. Zacznijcie myśleć i korzystać z dobrej podpowiedzi mieszkanki Przemyśla.