Nowa funkcjonariuszka wstąpiła w szeregi policji 15 stycznia. Uroczyste ślubowanie złożyła w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu.

– Ja, obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję... – słowa roty odczytał Komendant Miejski Policji w Przemyślu podinsp. Piotr Mazur, a potem wręczył funkcjonariuszce legitymację służbową i życzył powodzenia w przyszłej służbie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Sandra, następny "artykuł" musisz koniecznie napisać o tej nowej sprzedawczyni z Lidla przy Mickiewicza. Będzie równie porywający jak o tej blondi z KMP. No i zdjęcia nie zapomnij wstawić, najlepiej z ryneczkiem Lidla w tle.
Zaufanie do Policji gwałtownie spadło. Zamiast chronić nas i mienia, ochraniają polityków i są narzędziem w ich ręku. Nękanie społeczeństwa to cel. Żeby nam dopiec ku chwale PiS. Niech Pani nie idzie tą drogą. Powodzenia.
Drzwi na zdjęciu mają 2 m wysokości, dziadek mi opowiadał jak to kiedyś żandarm austriacki szedł przez dzielnie, broni nie potrzebował, miał 2 metry z haczykiem, bez czapki i baciary się go bały.
"Kacza" policja.... i dziurawa policja...
Dokładnie tak. Dziś panie w mundurkach - tzn. dziewczynki o aparycji "kończących" podstawówkę uczennic, na lokalnych zbójach większego wraże nie zrobią.
ale to wygada smiesznie:D
tylko po co
Sandra, następny "artykuł" musisz koniecznie napisać o tej nowej sprzedawczyni z Lidla przy Mickiewicza. Będzie równie porywający jak o tej blondi z KMP. No i zdjęcia nie zapomnij wstawić, najlepiej z ryneczkiem Lidla w tle.