Reklama

Nowa policjantka w przemyskiej komendzie

Nowa funkcjonariuszka wstąpiła w szeregi policji 15 stycznia. Uroczyste ślubowanie złożyła w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu.


fot.KMP Przemyśl

– Ja, obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję... – słowa roty odczytał Komendant Miejski Policji w Przemyślu podinsp. Piotr Mazur, a potem wręczył funkcjonariuszce legitymację służbową i życzył powodzenia w przyszłej służbie.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    janek - niezalogowany 2021-01-21 20:04:30

    ale to wygada smiesznie:D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-01-21 23:08:26

    tylko po co 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ja pi.....e - niezalogowany 2021-01-22 02:49:34

    Sandra, następny "artykuł" musisz koniecznie napisać o tej nowej sprzedawczyni z Lidla przy Mickiewicza. Będzie równie porywający jak o tej blondi z KMP. No i zdjęcia nie zapomnij wstawić, najlepiej z ryneczkiem Lidla w tle.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości