Gminy Cieszanów i Oleszyce przedstawiły program na rozpoczynające się właśnie ferie.
Zajęcia zorganizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie potrwają od 3 do 12 lutego, w planie są między innymi: zajęcia karate, warsztaty plastyczne, zajęcia muzyczne czy turniej tenisa stołowego. Będą też kuligi i turnieje gry w piłkarzyki. Szczegółowy plan zajęć znajduje się na stronie CKiS: http://www.ckis.cieszanow.iap.pl/pl/28394/145276/Plan_zajec_na_ferie_zimowe_2015_r.htmlMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach zaprasza na zajęcia, które odbywać się będą od 2 do 7 lutego. Jednocześnie ogłasza, iż przez całe ferie w świetlicach w Borchowie, Starych Oleszycach, Futorach, Starym Siole i Zabiale. W każdej ze świelic przygotowany jest program zajęć, który zawiera w sobie na przykład zajęcia kulinarne, warsztaty plastyczne, zabawy na świeżym powietrzu oraz pracę w grupach. Program zajęć w każdej ze świetlic do ściągnięcia na stronie Urzędu Miasta i Gminy Oleszyc.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze