Nasze powiaty trafiły na listę 19 w Polsce, w których obostrzenia będą surowsze niż w pozostałych regionach kraju. O nowych zasadach poinformowali dziś, 6 sierpnia, minister zdrowia Łukasz Szumowski oraz wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński.
Chodzi o powiaty w województwach śląskim, wielkopolskim, małopolskim, łódzkim i podkarpackim, gdzie odnotowano wzrost liczby zakażeń.
Kraj podzielono na 3 sekcje:
–> w tej kategorii obecnie znajdują się Przemyśl i powiaty przemyski oraz jarosławski
UWAGA: Szczegóły poznamy za kilka godzin!
Minister Szumowski zapowiedział, że od tej pory do odwołania powiaty z większą liczbą zakażeń będą obciążane większymi restrykcjami, zachowująć podział na te z większymi i z mniejszymi obostrzeniami (czerwone i zółte). – Będziemy chcieli wprowadzić w tych w powiatach obostrzenia we wszystkich praktycznie zakresach, czyli dotyczące targów, wydarzeń sportowych i kulturalnych, gastronomii, sanatoriów, wesel, transportu i obowiązku noszenia maseczek – zapowiedział.
Rozporządzenie wejdzie w życie 8 sierpnia, natomiast od 1 września wejdzie obowiązek posiadania zaświadczenia lekarskiego informującego o czynnikach, które uniemożliwiają noszenie maseczek.
Regionalne obostrzenia związane ze wzrostem zakażeń dla wybranych powiatów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czyli w Przemyślu też mamy w maskach chodzić wszędzie? Tak wynika z tego co napisaliście: "Tu mają obowiązywać podobne zasady, jak w czerwonych powiatach, ale większy jest limit osób na uroczystościach rodzinnych – do 100."
Jeden z kawalarzy obiecał w kwietniu tego roku,ze w Stalowej Woli powstanie fabryka maseczek i juz w czerwcu wyprodukuje 100 milionów maseczek.kawalarz jak to kawalarz,obiecał znaczy obiecał.A w Stalowej Woli już dzisiaj wiedzą,że powstanie fabryka maseczek.Zdrowie kawalarza
Wirus jest w odwrocie.!czy aby narazenie na utratę zdrowia i życia nie jest karalne w tym kraju??
ciekawe jakie zapadną decyzje, w tej sytuacji, w sprawie uczniów idących lada moment do szkół....jesteśmy w strefie żółtej jak niewiele powiatów..i samo miasto Przemyśl też w czołówce lekceważących noszenie maseczek..Bo my się tylko kłócimy i wytykamy sobie kto gorszy....albo kto wie lepiej....a jak widać wyniki mówią same za siebie....
Wezcie sie wkonxu jebnijcie w łeb kurwy pisowskie nie ma sie czego obawiac Wolnosc dla Polakow
To KARA BOŻA za wysokie poparcie Dudy tego krzywoprzysięzcy!
Nie, kwestia maseczek w żółtych pozostaje bez zmian. Tylko w czerwonych będzie trzeba zakładać znów na wolnym powietrzu. Trzeba niestety weryfikować, bo niedokładnie piszą. Załączam dokładny spis.https://tvn24.pl/najnowsze/joshvb-Obostrzenia-w-19-powiatach/Regionalne_obostrzenia_zwia%25CC%25A8zane_ze_wzrostem_zakaz%25CC%2587en%25CC%2581_dla_wybranych_powiato%25CC%2581w.pdf
Nie trzeba, podano już szczegóły: https://www.zycie.pl/informacje/artykul/27803,mamy-liste-nowych-obostrzen-dla-przemysla-i-powiatow-zoltych-przemyskiego-i-jaroslawskiego
Idz pocaluj pana wojtusia i rafauka w pupcie w imie pokuty.
nie ma się czego obawiać ?!? Nic bardziej mylnego drogi kolego. jednakowoż, chciałbym żeby tak było !!!YOUTUBE.COM - SZALENIEC BILL GATES WYMORDUJE POLAKÓW SZCZEPIONKĄ NA KORONAWIRUSA - DR LUCYNA KULIŃSKA OSTRZEGA!ASTRAZENCA NIE BĘDZIE ODPOWIADAĆ ZA POWIKŁANIA POSZCZEPIENNE. W POLSCE TEŻ? - NASZAPOLSKA.PLYOUTUBE.COM - SZUMOWSKI O DOBROWOLNOŚCI SZCZEPIEŃ: TO JEST ZŁA INICJATYWA
Jeśli nie zadbasz o swoją odporność, maseczki na niewiele się zdadzą !!!TAK WIĘC WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemie COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PLCHCESZ WZMOCNIĆ ODPORNOŚĆ W CZASIE KORONAWIRUSA? NIE JEDZ MIĘSA - GREEN-NEWS.PL
Wszystkie plagi ,powodzie, huragany, zarazy, które nawiedziły Podkarpacie to wina pisiorów. To kara za poparcie Dudy, obrońcy pedofilii, kłamcy, krzywoprzysięzcy! PS. Czy respiratory od handlarza bronią, na które Szumowski wydał miliony dotarły już do MZ? I dlaczego prokuratura jeszcze się nim nie zajęła za to w trybie natychmiastowym zatrzymano aktywistki za wieszanie tęczowej flagi na pomniku? Który czyn gorszy?Który czyn bardziej zasługuje na penalizację? Jawne złodziejstwo państwowego ministra czy przyozdabianie pomników? Pan Bóg to widzi pisiory i karze sprawiedliwie.
Jak na ironię do noszenia maseczek zachęca człowiek, który nigdy tego nie robi.
rarą bożą jest twój móżdzek wielkości ziarnka maku
Czyli w Przemyślu też mamy w maskach chodzić wszędzie? Tak wynika z tego co napisaliście: "Tu mają obowiązywać podobne zasady, jak w czerwonych powiatach, ale większy jest limit osób na uroczystościach rodzinnych – do 100."
Jeden z kawalarzy obiecał w kwietniu tego roku,ze w Stalowej Woli powstanie fabryka maseczek i juz w czerwcu wyprodukuje 100 milionów maseczek.kawalarz jak to kawalarz,obiecał znaczy obiecał.A w Stalowej Woli już dzisiaj wiedzą,że powstanie fabryka maseczek.Zdrowie kawalarza
Wirus jest w odwrocie.!czy aby narazenie na utratę zdrowia i życia nie jest karalne w tym kraju??