Reklama

Nowe schody na plażę przy osiedlu Kmiecie

06/05/2016 11:18

Dla osób, które w wakacje korzystają z plaży zlokalizowanej przy osiedlu Kmiecie, prowadzące na nią schody od lat były bolączką. Niebawem to się zmieni.

Popękane, nierówne i poniszczone stopnie utrudniały zejście zarówno młodszym, jak i starszym plażowiczom. Sprowadzenie nimi wózka dziecięcego stanowiło nie lada wyzwanie. W tym roku sytuacja ulegnie jednak znaczącej poprawie. W związku[paywall] ze zbliżającym się początkiem prac przy Parku Rekreacyjno-Sportowym Kmiecie, realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego, poprawiony zostanie stan okolicznej infrastruktury. Na początek wyremontowane zostaną schody, ale to nie wszystko. Rada osiedla w planie ma jeszcze wnioskowanie o powiększenie ilości ławek w okolicy miejsca, w którym znajdować się będzie park. Do tego ruszyły już starania o pojawienie się kolejnego progu zwalniającego, w okolicach nadsańskiej kapliczki.


fot.Stowarzyszenie Osiedla Kmiecie
KamK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    przemyślak - niezalogowany 2016-05-06 16:32:32

    Dlaczego nie wykosicie kilku metrów trawy przy ścieżce zdrowia  ta drabinka i te dwa drążki do podciągania się , Nie mówiąc aby to pomalować . Korzystam z tego ze 3 razy w tyg i wracam cały upierd.... z błota bo trawa po pas przy tych drążkach .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ob. - niezalogowany 2016-05-06 20:51:35

    wreszcie, bo można było się zabić

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    inwalida - niezalogowany 2016-05-06 23:14:45

    A czy zjazd dla wózków uwzględniono w tej modernizacji?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama