Dla osób, które w wakacje korzystają z plaży zlokalizowanej przy osiedlu Kmiecie, prowadzące na nią schody od lat były bolączką. Niebawem to się zmieni.
Popękane, nierówne i poniszczone stopnie utrudniały zejście zarówno młodszym, jak i starszym plażowiczom. Sprowadzenie nimi wózka dziecięcego stanowiło nie lada wyzwanie. W tym roku sytuacja ulegnie jednak znaczącej poprawie. W związku[paywall] ze zbliżającym się początkiem prac przy Parku Rekreacyjno-Sportowym Kmiecie, realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego, poprawiony zostanie stan okolicznej infrastruktury. Na początek wyremontowane zostaną schody, ale to nie wszystko. Rada osiedla w planie ma jeszcze wnioskowanie o powiększenie ilości ławek w okolicy miejsca, w którym znajdować się będzie park. Do tego ruszyły już starania o pojawienie się kolejnego progu zwalniającego, w okolicach nadsańskiej kapliczki.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego nie wykosicie kilku metrów trawy przy ścieżce zdrowia ta drabinka i te dwa drążki do podciągania się , Nie mówiąc aby to pomalować . Korzystam z tego ze 3 razy w tyg i wracam cały upierd.... z błota bo trawa po pas przy tych drążkach .
A czy zjazd dla wózków uwzględniono w tej modernizacji?
Dlaczego nie wykosicie kilku metrów trawy przy ścieżce zdrowia ta drabinka i te dwa drążki do podciągania się , Nie mówiąc aby to pomalować . Korzystam z tego ze 3 razy w tyg i wracam cały upierd.... z błota bo trawa po pas przy tych drążkach .
wreszcie, bo można było się zabić
A czy zjazd dla wózków uwzględniono w tej modernizacji?