Reklama

Nowe wyróżnienie „Zasłużony dla Miasta Przemyśla”

Podczas marcowej sesji przemyscy radni podjęli uchwałę określającą zasady nadawania tytułu Honorowego Obywatela Miasta, a także zupełnie nowego wyróżnienia – „Zasłużony dla Miasta Przemyśla”. Wiadomo już, jak ten drugi medal wygląda.

Nowe wyróżnienie będzie przyznawane osobom za szczególne zasługi dla miasta i jego mieszkańców oraz za kształtowanie pozytywnego wizerunku Przemyśla. Z wnioskiem o przyznanie wyróżnienia mogą wystąpić zarówno prezydent miasta Przemyśla, jak i grupa minimum pięciu radnych, ale także organizacje społeczne, instytucje i inne podmioty prawne działające na terenie miasta. Może o nie wystąpić również grupa 50 mieszkańców korzystających z pełni praw publicznych. Wnioski mogą być składane na bieżąco w ciągu całego roku. Honorowe wyróżnienie „Zasłużony dla Miasta Przemyśla” wręczać będzie prezydent miasta wspólnie z przewodniczącym rady miejskiej podczas uroczystej sesji rady lub innej podniosłej uroczystości.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama