W przemyskim magistracie zdecydowano się usprawnić i zautomatyzować proces księgowania wpłat na rachunki bankowe urzędu. Ma w tym pomóc wprowadzony niedawno System Identyfikacji Masowych Płatności.
Nowa usługa polega na przyporządkowaniu każdej osobie, płacącej miejskie podatki czy opłaty lokalne, indywidualnego numeru rachunku bankowego, identyfikującego ją oraz rodzaj dokonanej płatności. System płatności masowych obejmuje: podatki od nieruchomości, rolne, leśne, od środków transportowych osób fizycznych i prawnych.
Osoby prywatne informację o indywidualnym numerze rachunku bankowego otrzymają razem z decyzją podatkowej na 2015 rok. Już zaczęto rozsyłanie takich dokumentów. Do osób prawnych trafi pisemne oznajmienie o indywidualnym koncie.
W razie gdyby informacja z naszym numerem rachunku do nas z jakiś przyczyn nie dotarła lub gdybyśmy ją zgubili, o numer własnego konta bankowego możemy pytać w urzędzie miasta: Wydziale Wymiaru Podatków i Opłat lub w Wydziale Księgowości i Egzekucji Podatków i Opłat (oba referaty przy ulicy Wodnej 11).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Terefere, za mieszkanie i garaż inny numer konta , za działkę inny; jestem dla UM podwójnym obywatelem?
a może TANIEJ dla obywateli!!?? może mniejsze podatki za posiadlosi!!?? obecnie to zdzierstwo do potęgi!!!!! może tansza woda bo ceny to masakra!! z tym trzeba cos zrobić i to jak najszybciej!!!! urząd to nie prywata!!!!!
Dopiero co zostali wybrani wielcy radni i pierwsza podjęta decyzja to MASAKRYCZNA podwyżka podatków od nieruchomości - w moim przypadku to działka o 30% w górę . Zastanawiam się dlaczego nasi włodarze nie mają innego pomysłu na zarabianie pieniędzy tylko od szeregu lat łupią z kasy mieszkańców , czy ich ideą władzy jest tylko TRWANIE i WYZYSK obywatela???
Terefere, za mieszkanie i garaż inny numer konta , za działkę inny; jestem dla UM podwójnym obywatelem?
a może TANIEJ dla obywateli!!?? może mniejsze podatki za posiadlosi!!?? obecnie to zdzierstwo do potęgi!!!!! może tansza woda bo ceny to masakra!! z tym trzeba cos zrobić i to jak najszybciej!!!! urząd to nie prywata!!!!!
Dopiero co zostali wybrani wielcy radni i pierwsza podjęta decyzja to MASAKRYCZNA podwyżka podatków od nieruchomości - w moim przypadku to działka o 30% w górę . Zastanawiam się dlaczego nasi włodarze nie mają innego pomysłu na zarabianie pieniędzy tylko od szeregu lat łupią z kasy mieszkańców , czy ich ideą władzy jest tylko TRWANIE i WYZYSK obywatela???