Uroczyste ślubowanie odbyło się w czwartek, 13 kwietnia, w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu. W szeregi służby wstąpiło 34 nowych funkcjonariuszy.
23 mężczyzn i 11 kobiet będzie pełnić służbę w: Barwinku, Budomierzu, Jasionce, Korczowej, Krościenku, Krośnie, Medyce, Rzeszowie oraz zasili wewnętrzne oddziały celne.
By zostać funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej, kandydaci musieli się zmierzyć zarówno z wyzwaniami teoretycznymi i praktycznymi. Czekały ich testy: wiedzy, sprawności fizycznej i psychologiczny. Nie zabrakło też testu kompetencyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.
Na 50 wolnych stanowisk służbowych było aż 900 chętnych. W odpowiedzi na tak wysokie zainteresowanie Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie zwiększyła liczbę wakatów do 170. Niebawem Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu zasilą nowi rekruci.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze