Reklama

Nowi funkcjonariusze zasilili szeregi Służby Celno-Skarbowej

Uroczyste ślubowanie odbyło się w czwartek, 13 kwietnia, w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu. W szeregi służby wstąpiło 34 nowych funkcjonariuszy.

23 mężczyzn i 11 kobiet będzie pełnić służbę w: Barwinku, Budomierzu, Jasionce, Korczowej, Krościenku, Krośnie, Medyce, Rzeszowie oraz zasili wewnętrzne oddziały celne.

By zostać funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej, kandydaci musieli się zmierzyć zarówno z wyzwaniami teoretycznymi i praktycznymi. Czekały ich testy: wiedzy, sprawności fizycznej i psychologiczny. Nie zabrakło też testu kompetencyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.

Na 50 wolnych stanowisk służbowych było aż 900 chętnych. W odpowiedzi na tak wysokie zainteresowanie Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie zwiększyła liczbę wakatów do 170. Niebawem Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu zasilą nowi rekruci.  

Reklama


fot.KAS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama