Reklama

Nowi radni złożyli ślubowanie

25/10/2017 12:30

Anetta Makarska oraz Witold Duszyński, wybrani 24 września w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Jarosławia, są już pełnoprawnymi radnymi. W poniedziałek, 23 października, złożyli ślubowanie na sesji rady miejskiej i uczestniczyli w obradach rady.


fot.Roman Kijanka
Nowi radni, Anetta Makarska oraz Witold Duszyński.

Anetta Makarska, reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców „Prawica Jarosławia”, zastąpiła zmarłego radnego Lesława Wysockiego. Witold Duszyński (Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto Jarosław) zajął miejsce zmarłego Andrzeja Pieszki.

Nowi radni złożyli ślubowanie. A. Makarska jest radną w okręgu nr 4, W. Duszyński w okręgu nr 17. Nowi radni mają przed sobą rok pracy na rzecz mieszkańców, ponieważ w przyszłym roku odbędą się wybory samorządowe.

Reklama


fot.Roman Kijanka
Witold Duszyński odbiera gratulacje z rąk burmistrza Waldemara Palucha.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zenekblues - niezalogowany 2017-10-25 19:54:23

    gratulacje dla p. Witka, klawy człowiek

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    123 - niezalogowany 2017-10-26 15:35:07

    Anetta ja pier..le stara baba, ja rozumiem taka dzesika mama ukrzywdziła na chrzcie nadała bo miało być światowo ale anetta.Z twarzy wyraźnie tęskniąca za rozumem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama