Anetta Makarska oraz Witold Duszyński, wybrani 24 września w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Jarosławia, są już pełnoprawnymi radnymi. W poniedziałek, 23 października, złożyli ślubowanie na sesji rady miejskiej i uczestniczyli w obradach rady.

fot.Roman Kijanka
Nowi radni, Anetta Makarska oraz Witold Duszyński.
Anetta Makarska, reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców „Prawica Jarosławia”, zastąpiła zmarłego radnego Lesława Wysockiego. Witold Duszyński (Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto Jarosław) zajął miejsce zmarłego Andrzeja Pieszki.
Nowi radni złożyli ślubowanie. A. Makarska jest radną w okręgu nr 4, W. Duszyński w okręgu nr 17. Nowi radni mają przed sobą rok pracy na rzecz mieszkańców, ponieważ w przyszłym roku odbędą się wybory samorządowe.

fot.Roman Kijanka
Witold Duszyński odbiera gratulacje z rąk burmistrza Waldemara Palucha.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.gratulacje dla p. Witka, klawy człowiek
Anetta ja pier..le stara baba, ja rozumiem taka dzesika mama ukrzywdziła na chrzcie nadała bo miało być światowo ale anetta.Z twarzy wyraźnie tęskniąca za rozumem
gratulacje dla p. Witka, klawy człowiek
Anetta ja pier..le stara baba, ja rozumiem taka dzesika mama ukrzywdziła na chrzcie nadała bo miało być światowo ale anetta.Z twarzy wyraźnie tęskniąca za rozumem