Okolicznościowe spotkanie zorganizowane w drugim tygodniu marca w Wiejskim Domu Kultury w Mirocinie na okoliczność Dnia Sołtysa, połączonego z Dniem Kobiet, było okazją do wręczenia zaświadczeń sołtysom, którzy będą pełnili swoją funkcję przez najbliższą kadencję.
Dziękując sołtysom, którzy funkcję pełnili w ubiegłej kadencji, wójt gminy Daniel Krawiec oficjalnie przypieczętował wybór nowych, przed którymi miesiące pełne wyzwań.
W sołectwie Chałupki sołtysować będzie[paywall] Lucyna Giża, w sołectwie Gorliczyna – Tomasz Jędrzejec, w sołectwie Grzęska – Zbigniew Kiszka, w sołectwie Gwizdaj – Katarzyna Ochyra, w sołectwie Mirocin – Mieczysław Jedynak, w sołectwie Nowosielce – Marcin Wilk, sołectwem Rozbórz pokieruje Mieczysław Chlebuś, sołectwem Studzian – Antoni Żyła, sołectwem Świętoniowa – Adam Czech, sołectwem Ujezna – Barbara Szczygieł, z za sterami sołectwa Urzejowice stanie Stanisław Pieniążek.
W dniu święta sołtysów życzenia skierowała do nich także obecna na wydarzeniu posłanka Teresa Pamuła, a imprezę uświetnili swoimi występami artystycznymi: Amatorska Grupa Artystyczna z Mirocina pod kierownictwem Marty Całki oraz dr Leszek Kamiński.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze