Reklama

Nowi sołtysi na urzędzie

Okolicznościowe spotkanie zorganizowane w drugim tygodniu marca w Wiejskim Domu Kultury w Mirocinie na okoliczność Dnia Sołtysa, połączonego z Dniem Kobiet, było okazją do wręczenia zaświadczeń sołtysom, którzy będą pełnili swoją funkcję przez najbliższą kadencję.

Dziękując sołtysom, którzy funkcję pełnili w ubiegłej kadencji, wójt gminy Daniel Krawiec oficjalnie przypieczętował wybór nowych, przed którymi miesiące pełne wyzwań.

W sołectwie Chałupki sołtysować będzie[paywall] Lucyna Giża, w sołectwie Gorliczyna – Tomasz Jędrzejec, w sołectwie Grzęska – Zbigniew Kiszka, w sołectwie Gwizdaj – Katarzyna Ochyra,  w sołectwie Mirocin – Mieczysław Jedynak, w sołectwie Nowosielce – Marcin Wilk, sołectwem Rozbórz pokieruje Mieczysław Chlebuś, sołectwem Studzian – Antoni Żyła, sołectwem Świętoniowa – Adam Czech, sołectwem Ujezna – Barbara Szczygieł, z za sterami sołectwa Urzejowice stanie Stanisław Pieniążek.

W dniu święta sołtysów życzenia skierowała do nich także obecna na wydarzeniu posłanka Teresa Pamuła, a imprezę uświetnili swoimi występami artystycznymi: Amatorska Grupa Artystyczna z Mirocina pod kierownictwem Marty Całki oraz  dr Leszek Kamiński.


fot.UG Przeworsk
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama