17 stycznia br. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Orkiestry Wojskowej z Rzeszowa oraz zespołu wokalnego z klubu 5. batalionu strzelców podhalańskich w nadsańskim mieście.
Organizatorem koncertu był 1. batalion czołgów w Żurawicy, a w rolę konferansjera wcieliła się Katarzyna Prokopowicz[paywall]. Licznie przybyła publiczność – wśród której znaleźli się m.in.: parlamentarzyści, władze samorządowe i lokalne, przedstawiciele służb mundurowych, duchowieństwa, żołnierze i pracownicy oraz przyjaciele 1. bcz w Żurawicy – wysłuchała najpiękniejszych kolęd w wykonaniu wspomnianych artystów. Podczas koncertu dowódca żurawickiej jednostki ppłk Rafał Kluz złożył wszystkim serdeczne życzenia noworoczne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i super. Może jednak dali byście znać przed koncertem. Tak to jesteście tylko kroniką towarzyską.
No i super. Może jednak dali byście znać przed koncertem. Tak to jesteście tylko kroniką towarzyską.