Reklama

Noworoczny koncert kolęd i pastorałek

17 stycznia br. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Orkiestry Wojskowej z Rzeszowa oraz zespołu wokalnego z klubu 5. batalionu strzelców podhalańskich w nadsańskim mieście.

Organizatorem koncertu był 1. batalion czołgów w Żurawicy, a w rolę konferansjera wcieliła się Katarzyna Prokopowicz[paywall]. Licznie przybyła publiczność – wśród której znaleźli się m.in.: parlamentarzyści, władze samorządowe i lokalne, przedstawiciele służb mundurowych, duchowieństwa, żołnierze i pracownicy oraz przyjaciele 1. bcz w Żurawicy – wysłuchała najpiękniejszych kolęd w wykonaniu wspomnianych artystów. Podczas koncertu dowódca żurawickiej jednostki ppłk Rafał Kluz złożył wszystkim serdeczne życzenia noworoczne.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Adam T. - niezalogowany 2020-02-02 12:34:44

    No i super. Może jednak dali byście znać przed koncertem. Tak to jesteście tylko kroniką towarzyską.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama