Jarosław zgłosił się do konkursu „Podwórko Nivea”, którego efektem ma być powstanie 40 nowych placów zabaw na terenie Polski. Miałoby ono powstać przy ul. Grottgera 32, czyli na ogólnodostępnym terenie przy Miejskim Przedszkolu nr 4.
Jarosław zgłosił się do konkursu „Podwórko Nivea”, którego efektem ma być powstanie 40 nowych placów zabaw na terenie Polski. Miałoby ono powstać przy ul. Grottgera 32, czyli na ogólnodostępnym terenie przy Miejskim Przedszkolu nr 4. By tak się stało, potrzebne są jednak głosy internautów. Głosowanie startuje 1 kwietnia i potrwa do końca miesiąca. By wesprzeć inicjatywę, trzeba wejść na stronę www.nivea.pl/podworko i oddać ważny głos (każdego dnia można zagłosować tylko raz). Sprawa warta jest zachodu, bo „Podwórko Nivea” ma odpowiadać na potrzeby dzieci w różnym wieku i nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka czy zabawa na trzepaku. Jednym słowem ma być to coś więcej niż tradycyjny plac zabaw dostępny wyłącznie dla dzieci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ja mam lepszy pomysł radni miejscy i powiatowi rezygnują z diet za 2 miesiące i plac zabaw jest już, bez żadnego głosowania internautów!!!
a w parku miejskim smutek i ubóstwo - wstyd
ja mam lepszy pomysł radni miejscy i powiatowi rezygnują z diet za 2 miesiące i plac zabaw jest już, bez żadnego głosowania internautów!!!
a w parku miejskim smutek i ubóstwo - wstyd
Głosujemy :-)