Ochotnicza Straż Pożarna w Ożańsku ma nowy wóz strażacki. To lekki samochód ratownictwa technicznego z funkcją gaśniczą i zbiornikiem wodnym o pojemności 1000 litrów marki Renault. Jego uroczyste przekazanie nastąpiło 16 stycznia.
Przekazanie najnowszego nabytku gminy było okazją do fetowania. Na spotkaniu obecni byli niemal nierozłączni ostatnimi czasy wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł i senator RP Mieczysław Golba. Obecny był także wicestarosta jarosławski Mariusz Trojak oraz przedstawiciele urzędu gminy[paywall] . Oczywiście nie zabrakło strażaków, nowy sprzęt przejęli komendant oddziału gminnegoZOSP RP druh Kazimierz Mirek oraz druhowie z jednostki OSP w Ożańsku. Rolę gospodarza pełnił wójt gminy Mariusz Reń. Po kilku kwiecistych przemowach doceniających trud strażaków w zapewnianiu obywatelom bezpieczeństwa kluczyki do auta przekazał druhom Marcin Warchoł. Następnie nastąpiła prezentacja nowego wozu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze